Шановні керівники підприємств, колеги, партнери!

Дозвольте проінформувати Вас про те, що компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів, проводить підготовчу роботу з проведення Міжнародної виставки «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021» в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021.

Дата проведення: з 14 по 16 квітня 2021 року
Місце проведення: м. Київ, Броварський проспект, 15,  МВЦ, павільйон № 1

Виставка «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021» організована з метою залучення провідних міжнародних та вітчизняних компаній, фахівців, що працюють в галузі. Щорічно в Міжнародному Форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP беруть участь понад 200 провідних компаній ринку, експозиції виставки займають більше 10 000 кв.м, 250 + компаній, понад 8000 відвідувачів – професіоналів.

Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) – постійний партнер цієї виставки, який щорічно проводить низку заходів ділової Програми.

В діловій програмі виставки передбачені майстер-класи, презентації нових інгредієнтів,  обладнання, упаковки та технологій для фахівців галузі,  а також:

  • Проведення Конкурсу продукції (Великодня випічка, хлібобулочні вироби спеціального призначення  та упаковка хлібобулочних  виробів).
  • Експозиція «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів.
  • Проведення Конференції (тематика Конференції на обговоренні).

Положення про Конкурс та Програма конференції будуть опубліковані на сайті Всеукраїнської асоціації пекарів: www.vap.org.ua.

Для підприємств-членів ВАП  ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» готує спеціальні цінові пропозиції: для тих компаній, які беруть участь на стенді ВАП  (стіл, вітрина, 2 стільці), як і в минулому році,  буде тільки обов’язковий організаційний внесок для кожної фірми-учасниці 5 000 грн.

Цього  року  організатори виставки IFFIP пропонують  додаткову опцію, що дозволить вам отримати  максимальний результат від участі. Це можливо завдяки новому гібридному  формату  виставки IFFIP – вже традиційна участь зі стендом та  на  онлайн  платформі.

Переваги  участі  стендом вам вже знайомі. Завдяки онлайн платформі вам буде доступний широкий функціонал:

  • Заздалегідь запланувати зустрічі,
  • Ознайомити з вашою продукцією та послугами, надати відео, фото та каталог,
  • Проводити онлайн відео трансляції зі стенду, презентації новинок або майстер-класів,
  • Поспілкуватись з потенційними клієнтами з України та за її межами, які не змогли відвідати виставку, але бажають налагодити з вами бізнес зв’язок.

Реєстрація учасників на виставку IFFIP: https://eventswallet.com/uk/events/47/

Покрокова інструкція роботи з платформою: https://www.iffip.kiev.ua/images/stories/2021/Instructions_for_exhibitors_.pdf

Про можливості платформи: https://about.eventswallet.com/#rec270373926

Більш детальну інформацію про умови участі  експонентам можна дізнатися за телефонами: 044-4906203, 4906234,
або на сайті http://www.kmkya.kiev.ua,
e-mail: a.batalov@kmkya.kiev.ua.

Для участі в експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції» та виставці продукції необхідно попередньо до 01 березня 2021 року надати заявку на участь в стенді, зразки для виставки надати 13 квітня 2021 року з 14.00 до 18.00.

Всі питання щодо участів Конкурсі та експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції» та виставки продукції від українських виробників надсилайте на електронну адресу standart@vap.org.ua,  або факсом: +38 044 529-62-56.

Запрошуємо Вас прийняти участь в експозиції та заходах ділової  Програми виставки.

З надією на плідну співпрацю і повагою, дирекція ВАП

  • Поділитись: