Останні питання

Павло

Який хліб пріоритетний для здорового харчування?

Адміністратор

Усі види хліба житнього і з цілого зерна багаті на клітковину, але в цілому зерні клітковини, вітамінів і мінералів більше. Волокна, які містяться у хлібі, забезпечують правильну роботу кишківника й травної системи. Рослинні волокна дають змогу утримати відчуття ситості довше. Який продукт більш корисний? Це, звичайно, хліб з цілого зерна. Можна знизити ризик серцево-судинних і онкологічних захворювань, діабету типу 2 (цукрового діабету), якщо споживати три порції різноманітного зерна злакових або три порції в день хліба з цілого зерна. До того ж ми маємо можливість забезпечити наш організм різноманітними поживними речовинами, зокрема волокнами, білком, вітамінами групи В й заліза.

Тетяна

Деякі дієтологи категорично не радять споживати хліб у зв'язку з тим, що від нього людина гладшає, а також по тій причині, що в хлібі присутні дріжджі, які шкодять організму. Чи це так насправді?

Адміністратор

Хліб – це поживний зерновий продукт. Він містить білки, клітковину, вітаміни і мінерали, а також є джерелом вуглеводів і йоду. В хлібі та хлібобулочних виробах знаходиться багато мікроелементів та вітамінів, корисних для повноцінної діяльності організму, а споживання хліба в межах норми (277г на добу) не приведе до ожиріння. Ця норма була досліджена та затверджена медиками ще за радянських часів. Недарма в програмі шкільного харчування булочка та склянка молока, які забезпечували зростаюче покоління необхідним комплексом  вітамінів. Не гладшають будівельники та представники інших професій, які працюють фізично, а хліба споживають чимало. Щодо дріжджів, то  вони в готовому хлібі відсутні, бо хліб випікають при високих температурах, при яких дріжджові клітини гинуть.

Василь

Чому варто стати членом Всеукраїнської асоціації пекарів (ВАП)?

Адміністратор

ВАП на державному рівні  захищає інтереси галузі,
ВАП має представництво в Радах, Комітетах та експертних групах,
ВАП приймає участь у розробці законопроектів  та інших законодавчих документів,
ВАП приймає участь у роботі державних та громадських організацій,
ВАП забезпечує членів асоціації інформаційною та технологічною підтримкою,
ВАП забезпечує роботу технічного комітету стандартизації ТК -153 «Хлібобулочні та макаронні вироби»,
ВАП забезпечує діяльність Спеціалізованої дегустаційної комісії,
ВАП забезпечує представництво підприємств на галузевих вітчизняних та міжнародних виставках, конкурсах, ярмарках тощо
ВАП організовує тематичні заходи, конференції,
ВАП впроваджує програму підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для хлібопекарської галузі,
ВАП забезпечує роботу «Мережі енергоефективних хлібопекарів» в рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Уряду Німеччини,
ВАП забезпечує видання інформаційного бюлетеню «Інформаційний Вісник «Хлібопекарська галузь» та висвітлення досягнень та проблем підприємств-членів ВАП через центральні і місцеві засоби масової інформації.

Задати питання

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.