Шановні керівники підприємств, колеги, партнери!

Дозвольте проінформувати Вас про те, що компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів, проводить підготовчу роботу з проведення Міжнародної виставки«Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2018»в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP2018

Дата проведення: з 18 по 20 квітня 2018 року
Місце проведення: м. Київ, Броварський проспект, 15 Міжнародний виставковий центр

Виставка «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2018» організована з метою залучення провідних міжнародних та вітчизняних компаній, фахівців, що працюють в галузі. Щорічно в Міжнародному Форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP беруть участь понад 200 провідних компаній ринку, експозиції виставки займають більше 6500 кв.м, понад 8000 відвідувачів – професіоналів.

Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) – постійний партнер цієї виставки, який щорічно проводить низку заходів ділової Програми.

В діловій програмі виставкипередбачені майстер-класи, презентації нових інгредієнтів, та технологій для фахівців галузі, а також:

  • Проведення Конкурсу продукції у категоріях: Кращий хлібопекарський  виріб 2018;   Кращий дизайн упаковки 2018;  (участь для членів ВАП безкоштовна).
  • Експозиція «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів
  • Виставка регіональної продукції від українських хлібопекарів
  • Проведення Круглого столу «Вихід українських хлібопекарів на міжнародний ринок: перспективні території, особливості співпраці».

Для підприємств-членів ВАП  ТОВ «Київський міжнародний контрактовийярмарок» готове запропонувати спеціальні цінові пропозиції:

  • для тих компаній, які беруть участь на стенді ВАП, як і в минулому році,  буде тільки обов’язковий організаційний внесок для кожної фірми-учасниці 3000 грн. Ціна включає: витрати на рекламну компанію, інформаційні розсилки, беджі і запрошення на виставку фірм-учасниць, розміщення в офіційному каталозі виставки, Wi-Fiдоступ до мережі Internet
  • для підприємств-членів  ВАП  в 2018 році знижка на участь (окремий стенд)  40%.

Більш детальну інформацію про умови участі  експонентам можна дізнатися за телефонами: 044-4906203, 4906234, або на сайті: http://www.kmkya.kiev.ua, e-mail: a.batalov@kmkya.kiev.ua.

Для участі векспозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції» та виставці продукції необхідно попередньо до 20 лютого 2018 року надати заявку на участь в стенді, зразки для виставки надати 17 квітня 2018 року з 14.00 до 18.00.

Всі питання щодо участі в експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції» та виставки продукції від українських виробників надсилайтена електронну адресу: standart@vap.org.ua, або факсом  +38 044 529-62-56.

Запрошуємо Вас прийняти участь в експозиції та заходах ділової  Програми виставки.

З повагою, дирекція ВАП

  • Поділитись: