UKRAINIAN BAKERS‘ ASSOCIATION

Шановні керівники підприємств, колеги, партнери!

Дозвольте нагадати Вам про те, що 2020 року компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» в зв’язку з карантинним станом в Україні і світі, об’єднала дві масштабні виставки FoReCH&IFFIP. Попри карантин, який безумовно вніс корективи в процес підготовки та проведення заходів, відбулось безліч продуктивних зустрічей, підписано десятки вигідних угод, експоненти отримали максимальний ефект від участі. Оскільки напрямки виставок доповнювали один одного і створювали сприятливу ділову атмосферу, відвідувачі та учасники мали унікальну можливість розширити бізнес-контакти. Учасники представили новинки та кращі зразки продукції, знайшли нових клієнтів та підтримали репутацію успішного гравця ринку, а також визначали перспективні напрями розвитку. Відвідувачі протягом трьох днів мали нагоду поспілкуватися з учасниками, дізнатись останні тренди та зробити вигідні замовлення.

Тому Президія Всеукраїнської асоціації пекарів прийняла рішення продовжити цю синергію і організувати участь членів ВАП в заходах   Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH,  головної професійної події сектору HoReCa в Україні

Дата проведення:      з 29 вересня по 01 жовтня 2021 року

Місце проведення:   м. Київ, Броварський проспект, 15,  МВЦ, павільйон № 3

Виставка FoReCH  вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для індустрії гостинності.

В діловій програмі виставки передбачені майстер-класи, презентації нових інгредієнтів,  обладнання, технологій.

Всеукраїнська асоціація пекарів  запрошує ознайомитись з експозицією підприємств-членів ВАП, яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів (стенд 3А121) та 30 вересня 2021 року відвідати  Конференцію  «Роль хлібобулочних виробів в аспекті здорового харчування», (павільйон  № 3, конференц-зал  13 (зі сторони входу 3С). Початок об 11:00,

Реєстрація учасників з 10:30  Програма конференції в додатку та буде опублікована на сайті Всеукраїнської асоціації пекарів www.vap.org.ua.

Для підприємств-членів ВАП організатори виставки запропонували спеціальні цінові пропозиції:

  • безкоштовна поличка на стенді ВАП;
  • Для тих компаній, які беруть участь на стенді ВАП  (стіл, вітрина, 2 стільці),  буде тільки обов’язковий організаційний внесок для кожної фірми-учасниці 5 000 грн.
  • Якщо компанія бере участь на окремому стенді і площа становить до 30 м2, знижка 20%.
  • Якщо компанія бере участь на окремому стенді і площа становить від 30 до 60 м2, знижка 25%.
  • Якщо компанія бере участь на окремому стенді і площа становить від 60 м2 і більше, знижка 35%.

Більш детальну інформацію про умови участі  експонентам можна дізнатися за телефонами: 044-4906203, 4906234, або за e-mail: a.batalov@kmkya.kiev.ua.

Для участі в експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції» та виставці продукції необхідно попередньо до 20 вересня 2021 року надати заявку на участь в стенді, зразки для виставки надати 28 вересня 2021 року з 14.00 до 18.00.

Всі питання щодо участі в експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції»  та виставки продукції від українських виробників надсилайте на електронну адресу standart@vap.org.ua ,  або факсом  +38 044 529-62-56.

 

Запрошуємо Вас прийняти участь в експозиції та заходах ділової  Програми виставки.

З надією на плідну співпрацю і повагою, дирекція ВАП

  • Поділитись: