Програма конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до Європи»: від наявності сировини до збуту готової продукції

27 жовтня у Львові відбудеться Міжнародна бізнес-конференція «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до Європи», яка об’єднає представників зернової, зернопереробної та суміжних галузей.

Під час заходу представниками профільних організацій, державних структур та фахівцями ринку буде представлено дві інформаційні сесії та панельна дискусія.

І. Зокрема, про економіку України під час війни та перспективи її відновлення будуть говорити Олександр Гайду, голова Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, Олег Устенко, радник Президента України з економічних питань, Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України, Олександр Жемойда, директор Департаменту багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод Мінекономіки України, та Маріанна Ворд (Marianne Ward), заступник регіонального директора Всесвітньої Продовольчої Програми в Україні (Deputy Country Director, World Food Programme (Ukraine).

Модератором першої сесії виступить Олена Ковальова, експерт з питань аграрної політики, Проєкт ЄС «Institutional and Policy Reform for Smallholder Agriculture (IPRSA).

 

 

Детальна програма

 

ІІ. Друга сесія конференції буде присвячена поточному стану ринку зерна та зернових продуктів в Україні, модератором якої стане Родіон Рибчинський, директор Спілки «Борошномели України».

Серед спікерів – Андрій Друзяка, незалежний експерт зернового ринку, Олег Онищенко, менеджер з технічних та презентаційних питань компанії «СЖС-Україна», Марина Забарило, директор споживчої панелі Consumerscan, GFK Ukrаine, Олександр Тараненко, президент Всеукраїнської асоціації пекарів, та Андрій Шаран, директор «Бюлер Україна».

ІІІ. Також відбудеться Панельна дискусія «Які виклики ставить перед українськими виробниками європейський ринок?».

До слова запрошені Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, Олексій Цимбалов, директор з розвитку КВФ «Рома», Євген Моцний, комерційний директор ТОВ «Сквирський КХП» (ТМ «Сквирянка»), Андрій Яковенко, директор Agroslavinvest s.r.o. (Словенія), Дмитро Романов, експерт зовнішніх ринків, консультант проєктів розвитку FАО/ЄБРР, Олександр Бондарчук, директор «Штерн Україна» (представництво Muhlenchemie в Україні), Дмитро Жигунов, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри технологій переробки зерна ОНТУ.

Модератором дискусії буде Владислав Аверченко, СЕО ПрАТ “Концерн Хлібпром”.

До обговорення обрано найбільш актуальні та важливі теми для учасників сегментів зернопереробки, виробництва борошняної та круп’яної продукції.

Не зволікайте, реєструйтеся та долучайтеся до єдиного професійного майданчика в Україні для представників зернопереробного бізнесу та суміжних галузей.

 

 

Детальна програма
Зареєструватися

 

 

Agro Marketing Agency

Святослав Ткаченко

+38(063)357 73 59

market@agromarketing.com.ua

Спілка “Борошномели України”

Родіон Рибчинський

+38 (067) 634 26 16

head@ukrmillers.com

  • Поділитись: