Міжнародний Гранд Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Академія FTTx» у Києві.

Дата: 19вересня
Місто: Київ
Web-сайт: https://kyiv-grand-forum-2019.ciseventsgroup.com/
Адреса: Конференц-хол «ДЕПО», Україна, Київ, вул. Антоновича, 52


19 вересня Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Академія FTTx» (або BIT-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

  • Агенти інтернетизації: як Укртелеком управляє інженерами «в полях»», Кирил Гончарук, CIO, ПАТ Укртелеком
  • Нові рішення і технології ESET для забезпечення надійного захисту бізнесу», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна
  • Побудова інтегрованого кіберзахисту», Андрій Слободяник, Head of CyberSecurity, BDO
  • Досвід впровадження передових технологій в ІТ безпеці від європейського датацентру», Сергій Анікін, комерційний директор, Hostpark
  • Готуйтеся – все міняється!», Вадимас Станюленас, регіональний керівник з розвитку послуг ЦОД, Baltneta
  • Synology рішення для бізнесу», Ростислав Фрідман, Менеджер по продуктах (Україна та СНД), Synology

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як Synology, ESET, Укртелеком, Baltneta, Kingston, Tucha, Hostpark, DEPS, Укркомлайн та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті: https://kyiv-grand-forum-2019.ciseventsgroup.com/

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму – це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена – поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2019.

Реєстрація:
https://kyiv-grand-forum-2019.ciseventsgroup.com/registration.html
Все, що стосується BIT-2019у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу: https://kyiv-grand-forum-2019.ciseventsgroup.com/

Про CIS Events GroupGlobal

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events GroupGlobal(www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

  • Поділитись: