Вітаємо нового члена ВАП – підприємство СФГ «Буштрук» (ТМ “Київ-Мікс”), яке спеціалізується на виробництві макаронних виробів, виготовлених з м’яких сортів пшениці. З 1997 року компанія є одним з найбільших виробників макаронної продукції в Україні. Успіх розвитку підприємства базується на високій якості продукції, використання сучасного обладнання та технологій. Додатковим фактором успіху є грамотна маркетингова політика.

Ключова особливість компанії – потужна технічна і технологічна база. Для виробництва використовується саме високоякісне борошно, з найкращих сортів пшениці, яка була вирощена в екологічно чистій зоні.

За 20 років роботи компанія змогла завоювати довіру мільйонів споживачів, створила велику дистриб’юторську мережу по всій території України. Експортна продукція СФГ «Буштрук» надходить до країн Близького Сходу, Африки, СНД і Європи. Географія зарубіжних партнерів розширюється високими темпами. Адже кожен новий партнер стає частиною компанії і нашої великої родини.

Робота над постійним оновленням та розширенням асортименту продукції дозволяє СФГ «Буштрук» завжди бути в тренді. Так, у 2015 році компанія оновила існуючу лінійку продуктів і створила нові бренди «Сity Pasta», «Golden Pasta» і «Макароль».

Для того, щоб споживачі виявляли постійний інтерес до макаронної продукції компанії СФГ «Буштрук», проводиться значна робота: технологи компанії в постійному пошуку унікальних рецептур, досконально враховуються особливості смакових уподобань споживачів та впроваджуються передові технології.

Ми можемо назвати як мінімум три причини, чому варто любити макаронні вироби:

  1. Легко зберігати

  2. Швидко готувати

  3. Завдяки різноманітним соусам можна зробити безліч різних страв!

Та окрім всього, це ще й дуже смачно!

  • Поділитись: