Міжнародна виставка «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021»

  • м. Київ, Броварський проспект, 15, МВЦ, павільйон № 1

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів, проводить підготовчу роботу з проведення Міжнародної виставки «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021» в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021.

Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) – постійний партнер цієї виставки, який щорічно проводить низку заходів ділової Програми.

В діловій програмі виставки передбачені майстер-класи, презентації нових інгредієнтів,  обладнання, упаковки та технологій для фахівців галузі,  а також:

  • проведення Конкурсу продукції (Великодня випічка, хлібобулочні вироби спеціального призначення  та упаковка хлібобулочних  виробів).
  • Експозиція «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів.
  • Проведення Конференції (тематика Конференції на обговоренні).
  • Положення про Конкурс та Програма конференції будуть опубліковані на сайті Всеукраїнської асоціації пекарів www.vap.org.ua.

Для підприємств-членів ВАП  ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» готує спеціальні цінові пропозиції: для тих компаній, які беруть участь на стенді ВАП  (стіл, вітрина, 2 стільці), як і в минулому році,  буде тільки обов’язковий організаційний внесок для кожної фірми-учасниці 5 000 грн.

Цього  року  організатори виставки IFFIP пропонують  додаткову опцію, що дозволить вам отримати  максимальний результат від участі. Це можливо завдяки новому гібридному  формату  виставки IFFIP – вже традиційна участь зі стендом та  на  онлайн  платформі.

Переваги  участі  стендом вам вже знайомі. Завдяки онлайн платформі вам буде доступний широкий функціонал:

заздалегідь запланувати зустрічі,

ознайомити з вашою продукцією та послугами, надати відео, фото та каталог,

проводити онлайн відео трансляції зі стенду, презентації новинок або майстер-класів,

поспілкуватись з потенційними клієнтами з України та за її межами, які не змогли відвідати виставку, але бажають налагодити з вами бізнес зв’язок.

Реєстрація учасників на виставку IFFIP: https://eventswallet.com/uk/events/47/

Покрокова інструкція роботи з платформою: https://www.iffip.kiev.ua/images/stories/2021/Instructions_for_exhibitors_.pdf

  • Поділитись:

Найближчі заходи

Найближчим часом, немає інших запланованих заходів