ТОВ “Центр розвитку якості” – Семінари квітня-травня 2023 року

ТОВ “Центр розвитку якості”, при підтримці ГС “Регуляторна діяльність та розвиток” і ГО “Академія метрології України”, запрошує на семінари квітня-травня 2023 року для персоналу органів сертифікації, інспектування, лабораторій та організацій, що впровадили в свою діяльність системи менеджменту на основі стандартів ISO.  

З програмами семінарів можна ознайомитися на сторінці:  http://aoob.qdc.com.ua/3970-2/

  Семінари проводиться по дистанційній або суміщеній очно- дистанційній формі з використанням додатку Zoom, Video Conferencing, який встановлює учасник семінару самостійно.

Додатково можливе планування та проведення практичних семінарів з метрологічного забезпечення , за напрямками: валідація, онінка невизначеності.

Для самопідготовки за напрямами семінарів, можливо використовувати рекомендації, у вигляді стандартів ТОВ- інформація наявна у бланках заявок на участь у семінарах та на сторінці http://aoob.qdc.com.ua/навчальні-програми-та-стандарти/

Також, персонал Ваших організацій може пройти безкоштовний он лайн тест знань персоналу за 8 напрямами наших навчальних курсів по системах менеджменту; на сторінці https://www.qdc.com.ua/onlajn-vyznachennya-rivnya-znan/

 Довідки Академії:

Мороз С.В. (050) 4103206, (067)  3941475; academy.oob@qdc.com.ua

З повагою,

Директор з навчання та розвитку ТОВ “Центр розвитку якості” Шлейченко Л.О.

01001, Україна, м.Київ, вул. Еспланадна 20, офіс 514

(044)361-22-49 / (050)419-68-17

academy.oob@qdc.com.ua

  • Поділитись:

Найближчі навчальні семінари

Найближчим часом, немає інших запланованих семінарів