Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету 30-31 серпня 2021 р. запрошує на навчання за програмою «Публічні закупівлі».

  • м.Київ

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету 30-31 серпня 2021 р. запрошує на навчання за програмою «Публічні закупівлі».

Навчання здійснюється за програмою, розробленою з урахуванням актуальних змін у законодавстві, враховує як вимоги нормативних актів уповноваженого органу, так і практичні поради фахівців, включає практичні заняття з питань організації закупівельної діяльності на електронному майданчику та розгляд питань функціонування електронної системи закупівель.

Заняття проводять:

Максименко Зінаїда Володимирівна – експерт з 15-м річним досвідом в наданні консалтингових послуг з питань держзакупівель. Є однією з розробників нормативно-правових актів, а також авторкою методичних рекомендацій та посібників у сфері публічних закупівель. Спікер-сертифікований тренер з правил The World Bank Group «Державні закупівлі». Стажувалася в Польщі, Фінляндії. Екс-заступник директора департаменту Мінекономіки.

Коршун Тарас Олександрович – експерт у сфері публічних закупівель з 15-м річним досвідом в наданні консалтингових послуг з питань держзакупівель, в минулому виконуючий обов’язки заступника начальника головного юридичного управління Мінекономіки, адвокат, представляв інтереси замовників та учасників в АМКУ та в судах.

Коломієць Максим, Кучер Ріта – фахівці із розвитку державних закупівель електронного майданчика Zakupki.Prom.ua.

Форма проведення: очно-дистанційна. Кількість осіб в групі – до 20.

По завершенню навчання слухачам видається відповідний сертифікат (18 год./0,6 кредиту ЄКТС).

Вартість становить 1500 грн. та включає: очні, дистанційні заняття, консультації, пакет нормативних та інформаційних матеріалів у електронному вигляді, каву-брейк.

 

Детальніше на нашому сайті:

http://ivk.knute.edu.ua/pidvischennya-kvalifikatsiyi/derzhavni-zakupivli.html

З повагою

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету

м. Київ, вул. Чигоріна, 57 (Печерськ)
т. (+38044) 529-33-49

ivk@knute.edu.ua 

www.ivk.knute.edu.ua

 

  • Поділитись:

Найближчі навчальні семінари

Найближчим часом, немає інших запланованих семінарів