Всеукраїнська асоціація пекарів запрошує до участі в заходах Міжнародної виставки «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2022» в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2022

        Шановні керівники підприємств, колеги, партнери!

Дозвольте нагадати Вам про те, що Всеукраїнська асоціація пекарів, за сприяння компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», проводить підготовчу роботу з проведення Міжнародної виставки «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2022» в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2022.

Дата проведення:      з 30 березня  по 01 квітня 2022 року

Місце проведення:   м. Київ, Броварський проспект, 15,  МВЦ, павільйон № 3

 

Виставка «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2022» організована з метою залучення провідних міжнародних та вітчизняних компаній, фахівців, що працюють в галузі. Щорічно в Міжнародному Форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP беруть участь понад 200 провідних компаній ринку, експозиції виставки займають більше 10 000 кв.м, 250 + компаній, понад 8000 відвідувачів – професіоналів. Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) – постійний партнер цієї виставки, який щорічно проводить низку заходів ділової Програми.

В діловій Програмі виставки передбачені майстер-класи, презентації нових інгредієнтів,  обладнання, упаковки та технологій для фахівців галузі,  а також:

  • проведення Конкурсу продукції (кращий святковий виріб (Великодня випічка), кращий хлібобулочний виріб здорового харчування, кращий крафтовий хлібобулочний виріб    та краща упаковка хлібобулочних  виробів).
  • Експозиція «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів.
  • Проведення Конференції «Сьогодення хлібопекарської галузі» (Програма Конференції на узгодженні).

Положення про Конкурс та Програма конференції будуть опубліковані на сайті Всеукраїнської асоціації пекарів www.vap.org.ua.

        Для підприємств-членів ВАП  ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» готує спеціальні цінові пропозиції: для тих компаній, які беруть участь на стенді ВАП  (стіл, вітрина, 2 стільці), як і в минулому році,  буде тільки обов’язковий організаційний внесок для кожної фірми-учасниці 5 000 грн.

Більш детальну інформацію про умови участі  експонентам можна дізнатися за телефонами: 044-4906203, 4906234, або на сайті http://www.kmkya.kiev.ua, e-mail: a.batalov@kmkya.kiev.ua.

Для участі в експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції» та виставці продукції необхідно попередньо до 01 березня 2022 року надати заявку на участь в стенді, зразки для виставки надати 29 березня 2022 року з 14.00 до 18.00.

Всі питання щодо участі в Конкурсі та експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції»  та виставки продукції від українських виробників надсилайте на електронну адресу standart@vap.org.ua ,  або факсом  +38 044 529-62-56.

 

Запрошуємо Вас прийняти участь в експозиції та заходах ділової  Програми виставки.

 

З надією на плідну співпрацю і повагою, дирекція ВАП

  • Поділитись:

Найближчі заходи

Найближчим часом, немає інших запланованих заходів