Всеукраїнська асоціація пекарів активно готується до виставки…

  • м.Київ

Компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів, активно проводить підготовчу роботу з проведення Міжнародної виставки«Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021» в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021.

Крім того, в діловій програмі виставки передбачені майстер-класи, презентації нових інгредієнтів  та технологій для фахівців галузі,  Експозиція «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів; виставка конкурсних зразків; проведення Конференції «Хлібопекарська галузь. Реалії та перспективи», що відбудеться 04 червня 2021 року,  початок об 11:00 МВЦ,  павільйон № 1, конференц-зала № 2, вхід 1 С.

25 березня 2021 року вже відбувся І етап Всеукраїнського Конкурсу 2021  – засідання Конкурсної дегустаційної комісії Всеукраїнської асоціації пекарів. В конкурсі взяли участь дванадцять підприємств, науковці та студенти від Національного університету харчових технологій та Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. На розгляд комісії було представлено: 23 зразки Великодньої випічки; 51 зразок хлібобулочних виробів спеціального призначення; 46 зразків упаковки хлібобулочних виробів. Ми щиро вдячні всім учасникам і науковцям за участь в Конкурсі.

Нагороди учасникам Конкурсу, за традицією, будуть вручені під час конференції в рамках виставки «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021» 4 червня 2021 року, а з конкурсними роботами можна буде ознайомитись на стенді ВАП.

Запрошуємо Вас відвідати виставку та прийняти участь в конференції!

  • Поділитись:

Найближчі заходи

Найближчим часом, немає інших запланованих заходів