В Броварах відкрилось перше інклюзивне кафе, засноване за підтримки ДП «Зееландія»

  • м.Бровари

21.03.2021 – символічна дата. Адже саме 21 березня –  це міжнародний день синдрому Дауна. День, який не святкують, день в який не потрібно (як багато хто вважає) проявляти жалість та співчуття, це день, який нам потрібен для підвищення обізнаності в наших громадах.

Саме тому в цей день за ініціативи та підтримки батьків, БО «Перспектива 21.3», ДП «Зееландія» та ряду благодійників було відкрите перше в Броварах інклюзивне кафе. Простір, який направлений на зміну  суспільної думки щодо людей з порушенням інтелектуального розвитку. Проте найголовніше – це простір, де люди з ментальними порушеннями можуть не просто «рахуватися», а повноцінно працювати та взаємодіяти з навколишнім суспільством.

ДП «Зееландія» дбає не лише про виготовлення високоякісних та безпечних харчових інгредієнтів, а й будучи соціально відповідальною компанією, активно долучається до проектів спрямованих змінити суспільну думку щодо людей з порушеннями інтелектуального розвитку; створити якісні умови та простір для розвитку людей з ментальними порушеннями та допомогти отримати рівні можливості в нашому суспільстві.

 

  • Поділитись:

Найближчі заходи

Найближчим часом, немає інших запланованих заходів