УкрРусEng
Головна | Прес-центр | Новини | Визначено переможців регіонального етапу ІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в хлібопекарській галузі

Визначено переможців регіонального етапу ІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в хлібопекарській галузі

У вересні 2011 року стартував ІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності в хлібопекарській галузі. Цей захід другий рік поспіль організовано Всеукраїнською асоціацією пекарів спільно із Всеукраїнською профспілкою працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей. Метою конкурсу є підвищення рівня майстерності пекарів та кондитерів, підвищення іміджу професії, популяризація її серед молоді.

Змагання проходять у два етапи – на регіональному і на національному рівні.

Номінації конкурсу:

  • «Кращий пекар»
  • «Кращий кондитер»
  • «Кращий майстер арт-класу»
  • «Краща композиція «Євро 2012»

У регіональному конкурсі прийняли участь 15 підприємств із 5 областей України (Одеська, Львівська, Хмельницька, Дніпропетровська, Чернігівська) та АР Крим. Станом на 01 жовтня 2011р. оргкомітетом підведені підсумки цього конкурсу.

Переможцями стали:

У номінації «Кращий пекар»

Диплом І ступеня

1.

Полохова Алла Петрівна

Сімферопольське виробництво

ПАТ «Кримхліб»

2.

Гордієнко Світлана Михайлівна

ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця»

 

3.

Гула Ілона Миколаївна

Хмельницький хлібокомбінат

ТОВ «СТІОМІ-Холдінг»

4.

Кондратюк Валентина Тимофіївна

Хмельницький хлібокомбінат

ТОВ «СТІОМІ-Холдінг»

5.

Жукова Ірина Григорівна

ПАТ «Ніжинський хліб»

 

Диплом II ступеня

1.

Смірнова Олена Миколаївна

Джанкойський хлібокомбінат

ПАТ «Кримхліб»

2.

Вегнер Ольга Іванівна

ВАТ «Одеський коровай»

 

3.

Любина Атлантида Володимирівна

Хмельницький хлібокомбінат

ТОВ «СТІОМІ-Холдінг»

4.

Шмельова Світлана Борисівна

ПАТ «Криворіжхліб»

 

Диплом III ступеня

1.

Люманова Аліє Февзіївна

 

Бахчисарайське виробництво

ПАТ «Кримхліб»

2.

Ларек Іванна Федорівна

ВАТ «Одеський коровай»

 

3.

Стадник Тетяна Миколаївна

Хмельницький хлібокомбінат

ТОВ «СТІОМІ-Холдінг»

4.

Чергік Наталя Олександрівна

ПрАТ «Павлоградхліб»

 

 

У номінації «Кращий кондитер»

Диплом I ступеня

1.

Гусєва   Віра Василівна

 

Бахчисарайське   виробництво

ПАТ   «Кримхліб»

2.

Слинько   Наталія Олегівна

ТОВ   «Котовський хлібозавод»

 

3.

Романюк   Людмила Василівна

Хмельницький   хлібокомбінат

ТОВ   «СТІОМІ-Холдінг»

4.

 

Анцибор   Віра Михайлівна

Хмельницький   хлібокомбінат

ТОВ   «СТІОМІ-Холдінг»

5.

Маментюк   Валентина Олександрівна

ВП   «Цех кондитерських виробів»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

 

Диплом II ступеня

1.

Топуз Айше Зевріївна

 

Ялтинський хлібокомбінат

ПАТ «Кримхліб»

2.

Яценко Наталя Миколаївна

ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця»

 

3.

Лаврук Тетяна Володимирівна

Хмельницький хлібокомбінат

ТОВ «СТІОМІ-Холдінг»

4.

Панкевич Стефанія Павлівна

ВП «Цех кондитерських виробів»

ПАТ «Концерн Хлібпром»

Диплом III ступеня

1.

Аметова Ельміра Вельмурівна

Бахчисарайське виробництво

ПАТ «Кримхліб»

2.

Кравченко Тетяна Іванівна

ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця»

 

3.

Карпова   Тетяна Михайлівна

ВАТ   «Одеський коровай»

 

4.

Лукащук   Катерина Іванівна

Хмельницький   хлібокомбінат

ТОВ   «СТІОМІ-Холдінг»

5

Кулинич   Галина Петрівна

ВП   «Цех кондитерських виробів»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

 

У номінації «Кращий майстер арт-класу»

Диплом I ступеня

1.

Юхимчук Тетяна Харлампівна

 

Ялтинський   хлібокомбінат

ПАТ   «Кримхліб»

2.

Вегнер Ольга Іванівна

ВАТ «Одеський коровай»

 

3.

Зур   Світлана Іванівна

ПАТ   «Черкасихліб»

 

4.

Дудич   Любов Степанівна

ВП   «Львівський хлібозавод №1»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

5.

Тополь   Лариса Петрівна

ПАТ   «Чернігівський хлібокомбінат»

Диплом II ступеня

1.

Стадницька   Тетяна Ігорівна

 

Сімферопольське   виробництво

ПАТ   «Кримхліб»

2.

Карпова   Тетяна Михайлівна

ВАТ   «Одеський коровай»

3.

Маньковська   Людмила Петрівна

ПАТ   «Черкасихліб»

 

4.

Дармороз   Любов Мар'янівна

ВП   «Львівський хлібозавод №1»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

5.

Сотнікова   Олена Володимирівна

ПАТ   «Нікопольський хлібокомбінат»

 

Диплом III ступеня

1.

Бойченко   Антоніна Михайлівна

 

Феодосійський   цех

ПАТ   «Кримхліб»

2.

Ларек   Іванна Федорівна

ВАТ   «Одеський коровай»

 

3.

Зубенко   Світлана Миколаївна

ПАТ   «Черкасихліб»

 

4.

Антоняк   Світлана Григорівна

ВП   «Львівський хлібозавод №1»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

5.

Парасюк   Парасковія Андріївна

ПАТ   «Чернігівський хлібокомбінат»

У номінації «Краща композиція «Євро-2012»

Диплом I ступеня

1.

Йовчева Наталія Борисівна

 

Керченський хлібокомбінат

ПАТ «Кримхліб»

2.

Аметова   Ельміра Вельмурівна

 

Бахчисарайське   виробництво

ПАТ   «Кримхліб»

3.

Слинько   Наталія Олегівна

ТОВ   «Котовський хлібозавод»

 

4.

Белінська   Марія Іванівна

ВП   «Цех кондитерських виробів»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

5.

Онокало   Надія Петрівна

ПАТ   «Ніжинський хліб»

Диплом II ступеня

1.

Смірнова   Олена Миколаївна

 

Джанкойський   хлібокомбінат

ПАТ   «Кримхліб»

2.

Васильєва Оксана Валентинівна

Керченський   хлібокомбінат

ПАТ   «Кримхліб»

3.

Нездойминова Лариса Іванівна

ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця»

 

4.

Воробець   Марія Володимирівна

ВП   «Цех кондитерських виробів»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

5.

Великжаніна   Світлана Анатоліївна

ПАТ   «Криворізький хлібокомбінат №1»

 

Диплом III ступеня

1.

Гірич Олена Володимирівна

 

Сімферопольське   виробництво

ПАТ   «Кримхліб»

2.

Топуз   Айше Зевріївна

 

Ялтинський   хлібокомбінат

ПАТ   «Кримхліб»

3.

Гордієнко Світлана Михайлівна

ТОВ   «Білгород-Дністровська паляниця»

 

4.

Госовська   Марія Іванівна

ВП   «Цех кондитерських виробів»

ПАТ   «Концерн Хлібпром»

5.

Захарченко Ганна Анатоліївна

ПАТ «Жовтоводський хлібозавод»

 

Дипломи переможцям будуть вручені на місцях в урочистій обстановці напередодні Дня працівників харчової промисловості (16 жовтня 2011 року).

Переможці, які зайняли 1 місце, продовжать змагання на національному етапі конкурсу, який відбудеться у м. Києві 01 листопада 2011 року.

Читайте також: