УкрРусEng

Виставки

 • 14-17 вересня 2010 року у Міжнародному виставковому центрі України проводиться виставка обладнання та упаковки для харчової промисловості «INPRODMACH & UPAKOVKA 2010»
 • 28 вересня-01 жовтня 2010 року  у Міжнародному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза  проводиться   Міжнародна виставка лабораторного обладнання «LABComplEX»
 • 05 жовтня 2010 року в м. Києві проводиться дегустаційний конкурс хлібобулочних виробів «WORLD BREAD UKRAINE 2010»
 • 26-29 жовтня 2010 року у Міжнародному виставковому центрі України проводиться XIII  Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв «WOORLD FOOD UKRAINE 2010» http://www.worldfood.com.ua/ua/
 • 26-29 жовтня 2010 року у Міжнародному виставковому центрі України проводиться XIII  Міжнародна виставка «PRODMASH/PRODPACK»
 • 05-07 жовтня 2010 року  у Виставковому комплексі АККО Интернешнл (м. Київ)  проводиться Міжнародна спеціалізована виставка індустрії солодких виробів  «SWEETS Ukraine/Ласощі»
 • 06-10 жовтня 2010 року у Виставковому комплексі Одеського морского вокзалу  проводиться Міжнародна спеціализована виставка «ПродМашЭкспо»
 • 23-25 лютого 2011 року у Міжнародному виставковому центрі України КиївЕкспоПлаза проводиться спеціалізована виставка « Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2011»
 • 7-10 червня 2011 року у Міжнародному виставковому центрі України проводиться 16-а мажнародна спеціалізована виставка « Хліб/КондитерЕкспо-2011» http://www.bread-expo.kiev.ua
 • 04-06 жовтня 2012 року у м. Києві відбудеться 17-а спеціалізована виставка кондитерської  та хлібопекарної промисловості SWEETS BAKKERY UKRAINE http://sweetsexpo.com.ua/ru/
 • 04-06 квітня 2012 року у Міжнародному виставковому центрі України КиївЕкспоПлаза проводиться спеціалізована виставка « Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2012»  http://www.hlebexpo.kiev.ua/
 • 11-14 вересня 2012 року в Мінську відбудеться 8-а міжнародна спеціалізована виставка "Хлібна та кондитерська справа".
 • 8-11 жовтня 2012 року в Познані (Польща) буде проходити Міжнародна Виставка харчових технологій ПОЛАГРОТЕХ (докладніше http://www.polagra-tech.pl/en).
 • 10-12 квітня 2013 року в Міжнародному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проводиться спеціалізована виставка "Хлібопекарська та кондитерська індустрія" http://www.hlebexpo.kiev.ua
 • Компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів, проводить підготовчу роботу з проведення міжнародної виставки«Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2016» в рамках Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP, який відбудеться з 12 по 14 квітня 2016 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) – постійний партнер цієї виставки, який передбачає в діловій програмі виставки проведення ряду заходів: 1.Конкурсу хлібобулочних виробів «Корисний хліб – здорова нація». 2. Експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів. 3. Виставки короваїв від українських виробників. 4. Круглого столу щодо здорового харчування. http://www.kmkya.kiev.ua
 • Компанія ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів, проводить підготовчу роботу з проведення міжнародної виставки«Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2017» в рамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP2017, який відбудеться з 1 по 3 березня 2017 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». В рамкахміжнародної виставки буде представлено новітнє обладнання,інгредієнти та технології для хлібопекарської галузі. Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) – постійний партнер цієї виставки, який щорічно проводить низку заходів ділової програми. В діловій програмі виставки2017 року передбачено проведення: 1. Конкурсупродукції. 2.Експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції», яка буде розташована в рамках стенду Всеукраїнської асоціації пекарів. 3. Виставки продукції від українських виробників. 4. Круглого столу щодо Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». http://www.kmkya.kiev.ua
 • 17-19 жовтня 2017 року в ВЦ "КиївЕкспоПлаза відбудеться Х ювілейна Міжнародна виставка LABCompLEX - головна подія лабораторної індустрії України. В рамках заходу представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг із створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.  www.labcomplex.com
 • 18-20 квітня 2018 року у виставковому центрі на Броварському проспекті відбулася головна подія харчової, переробної та пакувальної промисловості - Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2018. Протягом багатьох років форум IFFIP  став найбільш значущою подією для ключових операторів ринку. Розробка і впровадження сучасних технологій у виробництво продуктів харчування, упаковки, обладнання, інгредієнтів - важлива складова харчопереробної галузі.  Форум IFFIP 2018 повною мірою відображає реальну ситуацію в галузі і позначає вектор розвитку харчової промисловості України на найближче майбутнє. Експозиція виставок форуму - «Прод Експо», «Пак Експо», «ПродТехМаш», «Хлібопекарська і кондитерська індустрія» - представила весь виробничий цикл - від переробки сировини до отримання кінцевого упакованого продукту. Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП), як постійний партнер,  провела ряд щорічних заходів ділової програми: Всеукраїнський Конкурс хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів «Кращий хлібопекарський  виріб 2018»;  організували Експозицію «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції»  (з конкурсними роботами та продукцією підприємств можна було ознайомитись на  стенді Всеукраїнської асоціації пекарів), дуже ефективно  провели роботу Круглого столу «Вихід українських хлібопекарів на міжнародний ринок: перспективні території,  особливості співпраці».
 • 10-12 квітня 2019 року у виставковому центрі на Броварському проспекті відбулася головна подія харчової, переробної та пакувальної промисловості - Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2019.

  Міжнародна спеціалізована виставка хліба, обладнання, технологій та інгредієнтів «Хлібопекарська і кондитерська індустрія» відображає останні тенденції розвитку української хлібопекарської та кондитерської промисловості, а також стан світового ринку хлібопечення і кондитерської справи, сприяє розвитку вітчизняного хлібопечення, демонструє досягнення, передові технології, допомагає в пошуку нових рішень фахівцям хлібопекарської та кондитерської галузі України.

  Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП), як постійний партнер, врамках Міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP на Виставці «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», з метою залучення провідних міжнародних та вітчизняних компаній, фахівців, що працюють в галузі, провела ряд щорічних заходів ділової програми:

  Всеукраїнський Конкурс «Великодня випічка та упаковка хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів».

  Експозиція «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції

  Круглий стіл «Перспективи розвитку хлібопекарської галузі –прогнози, дослідження, тенденції, тренди».

  Всеукраинская ассоциация пекарей - партнер выставки в Польше.

  12-14 сентября 2019 года Выставка хлебопекарной и кондитерской промышленности «BAKEPOL» дебютирует в новом месте – седьмая выставка состоится в Кракове. Представленная на краковской выставке экспозиция будет особенно привлекательной для пекарей, кондитеров и мороженщиков, как для ремесленников, так и профессионалов промышленных предприятий или торговых сетей, а также представителей гастрономии, которые в своем предложении имеют выпечку.

  «BAKEPOL» – это не только выставка машин и устройств для производства и экспозиции товаров в пекарнях, кондитерских, магазинах мороженого. Эту чрезвычайно технологическую выставку дополняет предложение добавок, смесей и компонентов, используемых для производства продуктов питания на производственных предприятиях.